...
Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
(Волинська область)

Діткам

Сайт "Читанка"  - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

Сайт "Левко" - дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.
Сайт "Соняшник" - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

Сайт "Носики" - матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).

Сайт Наталії Гуркіної - Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

Сайт "Казкар" - найкращі казки світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін та Леся Українка.


Сайт "Дерево казок" - безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео.

Немає коментарів:

Дописати коментар